GLASS & CERAMICS / Ceramics / Dish 14598303

nr 1459 8303

DISH

Diameter: 42cm, wear, damages, repaired.

Diameter: 42cm

Condition: slitage, skador,lagad

600

SEK 700

Monday April 4 2022
at 19:07:22